SeaZone Music & Conference

czwartek, 08 Czerwiec 2017

Największe wydarzenie dla twórców branży muzycznej i przedstawicieli biznesu eventowo–rozrywkowego w Polsce i Europie Środkowo Wschodniej po raz drugi 8-10 czerwca 2017 r. w Sopocie!

Podczas tegorocznej edycji, swoją premierę będzie miał SeaZone Showcase Festiwal. To projekt, w ramach którego znani artyści zaprezentują się w całkowicie nowych odsłonach, a nieznani dotychczas szerokiej publiczności muzycy z Polski i Europy będą mogli zrealizować swoją szansę na debiut. To niepowtarzalna okazja zapoznania się z premierowym, często jeszcze nie wydanym materiałem z nadchodzących albumów, świeżymi pomysłami i nowymi brzmieniami. Pierwsi artyści, którzy pojawią się na showcasowych scenach to Low Roar, Daria Zawiałow, Coals, BeMy, Lilly Hates Roses, WU, Ted Nemet, The Fruitcakes, Niemoc, einarIndra, 57 (Oh Chill).

Występy artystów odbędą się na kilkunastu sopockich scenach, m.in. w Teatrze Wybrzeże Sopot, Teatrze Boto, Teatrze Na Plaży, Galerii 2 Zmiany, klubach Tan, Mewa Towarzyska, Spatif, Scena, Sfinks 700.

Dzięki współpracy z platformą Gigmit każdy artysta czy zespół ma szansę wystąpić podczas festiwalu. Wystarczy stworzyć na Gigmit.com profil zawierający informacje o twórczości i zgłosić się na wydarzenie. Organizatorzy, mają możliwość wyboru artystów, których chcieliby zaprosić, spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń. Podczas tegorocznego SeaZone wystąpi minimum 25 artystów wybranych na podstawie aplikacji na portalu Gigmit! Rejestracja na platformie, jak i aplikacja jest darmowa.

Część wieczorna SeaZone Nocą zarezerwowana jest na eventy muzyczne w najbardziej znanych sopockich, gdzie główną atrakcją będą występy znanych i popularnych artystów zapewniające różnorodny program od alternatywy przez hip-hop po undergroundową i mainstreamową muzykę taneczną.

Konferencja SeaZone daje możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu edukacji, managementu, technologii i sztuki oraz okazję do networkingu, owocującego nawiązaniem współpracy branżowej. Pierwsi ogłoszeni prelegenci to profesjonaliści z całego świata, którzy stoją za sukcesami m.in. Fatboy Slim, Black Eyed Peas, Lorde, Faithless, Black Coffee czy Jess Glynne oraz współpracowali z takimi artystami jak Daft Punk, Gorillaz, Korn, Will.i.am, Muse, Pendulum czy Mark Knight, a także wytwórniami Sony Music, Universal i Warner Music Group. Saranne Reid (Sample Clearance), Rob Anderson (Pioneer DJ), Mike Malak (Coda Music), Jack Bridges (Beatport), Natalia Romiszewski (Three Six Zero Group), Nikki Gordon (Ministry Of Sound & We Are FSTVL), Marcus O'Sullivan (Circulate & When We Dip), Claire Courteney (Earth Agency), Adam Baron (Szkoła Muzyki Nowoczesnej), Maciej Polański, (musoneo.pl) to pierwsi prelegenci, którzy pojawią się w Sopocie w dniach 8-10 czerwca, by podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą z uczestnikami konferencji


Aktualności dostępne są stronie www.seazonesopot.pl oraz www.facebook.com/seazonesopot

- Bilety :

Sprzedaż biletów w:

Ceny biletów:

od 39 zł !