Świąteczny okres, to czas w którym częściej myśli się o innych i odczuwa chęć niesienia pomocy. Ośmiu byłych i aktualnych sportowców z Trójmiasta wzięło udział w wyjątkowym wyścigu elektrycznych gokartów. Areną zmagań był halowy tor zlokalizowany w Fun Arenie na terenie Stadionu Energa Gdańsk.

Do wyścigowych zmagań zaproszono Dariusza Michalczewskiego, Iwonę Guzowską, piłkarzy Lechii Gdańsk: Adama Chrzanowskiego, Juliusza Letniowskiego, Rafała Janickiego i Grzegorza Kuświka (nie brał udziału w wyścigu z racji kontuzji) oraz żużlowców z GKS Wybrzeże - Kamila Brzozowskiego i Dominika Kossakowskiego. Jak optymalnie i możliwie najszybciej pokonać tor gwiazdom doradzał 12 letni Alan Lalek z Gdańska, Mistrz Polski Młodzików 2012 - Easykart 60.

Niespodzianki nie było. Na najwyższych stopniach podium stanęli żużlowcy. Wygrał Kamil Brzozowski, a drugie miejsce zajął Dominik Kossakowski. Na trzecim miejscu uplasował się piłkarz Rafał Janicki. Zwycięzcy zdecydowali się przekazać nagrodę dla Domu Dziecka Grupa Usamodzielnienia w Sopocie przy ulicy Tadeusza Kościuszki 52/3. Nagrodą jest na dzień pełen atrakcji w centrum rozrywki PitStop-Gdańsk.